«Херсонська Європерспектива» презентує програму COSME

Team Europe запрошує до участі у сесії проектного планування «Херсонська Європерспектива», яка пройде 24 та 25 березня 2018 року з 10.00 до 18.00 у Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара (вул. Героїв Крут, 2). В рамках сесії в тому числі презентують програму COSME (конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу).

Захід спрямований на залучення громадськості, бізнесу та влади до участі у міжнародних грантових програмах, програмах технічної допомоги та підвищення якості розробки та оформлення проектів розвитку.

 

Основною метою є отримання учасниками сесії практичних навичок по перетворенню ідей в конкурентоспроможні проекти, які матимуть можливість отримати фінансову підтримку від найбільших програм Європейського союзу, загальний бюджет яких складає близько 100 млрд євро.

 

В рамках сесії відбудеться презентація програм: Еразмус+, Горизонт 2020, Креативна Європа, Програма ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу» (COSME), а також практичний семінар із напрацювання проектів.

 

Кожен з учасників зможе отримати консультації кураторів програм ЕС щодо можливостей вищезазначених грантових програм, умов участі та пріоритетних напрямків проектів, яким надається перевага під час конкурсів, шляхів підвищення конкурентоспроможності власного проекту.

 

Більш детальна інформація на сайті сесії проектного планування: http://www.projectsession.org.ua.

Для участі в сесії «Херсонська Європерспектива» потрібно зареєструватися: http://www.projectsession.org.ua/reyestratsiya.

Сесія проектного планування «Херсонська Європерспектива» є заходом, що проводиться Team Europe у м. Херсоні, що є мережею експертів Представництва ЄС в Україні.

 

 

З усіх питань звертатися до

 

ініціатора проведення сесії проектного планування «Херсонська Європерспектива»,

експерта з питань регіонального розвитку

Артура Мадатяна

0501467890

goldenrise.87@gmail.com

 

 

 

21.03.2018

Бажаєте отримувати актуальну інформацію щодо нових можливостей програми cosme та мережі EEN ?

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваш запит отримано!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ

З НАМИ

Україна, 01008, Київ,

 

вул. Грушевського 12/2,

 

оф. 368

cosme@me.gov.ua

044 596 68 53

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваше питання отримано!

Наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найближчий час ...

(C) 2017 MEDTU, COSME-TEAM.