ОСТАННІ НОВИНИ

«Херсонська Європерспектива» презентує програму COSME

Team Europe запрошує до участі у сесії проектного планування «Херсонська Європерспектива», яка пройде 24 та 25 березня 2018 року з 10.00 до 18.00 у Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара (вул. Героїв Крут, 2). В рамках сесії в тому числі презентують програму COSME (конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу).

 

23.03.2018

Естонське мале підприємство за допомогою мережі EEN змогло вийти на зелений ринок житла Швеції

Можливості Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) допомогли естонському виробнику зелених будівель Timbeco укласти два контракти на будівництво енергоефективних будівель. у Швеції, сукупною вартістю у 2,5 мільйони євро.

 

12.11.2017

Company mission "Творча Україна: від традиції до інновацій"

26 жовтня в Ейндховені (Нідерланди) в рамках Голландського тижня дизайну 2017 року, Україна була представлена експозицією "Творча Україна: Від традиції до інновацій", учасниками якої були 9 молодих інноваційних компаній у сфері ІТ та дизайну. Cпіворганізатором заходу став Консорціум EEN-Ukraine.

 

12.11.2017

Швидкозарядний електричний автобус прокладає шлях до "екологічного" громадського транспорту

Голландський стратап Heliox, який розробив надшвидкісну систему заряджання для електроавтобусів – інноваційне рішення, яке за активної підтримки мережі Enterprise Europe Network (EEN) «завойовує» популярність у всьому світі.

 

12.11.2017

Нова технологія аналізу крові робить персоніфіковане лікування раку реальністю

Оскільки очікувана тривалість життя зростає у всьому світі, персоніфікована медицина стала новою надією у боротьбі з раком. завдяки мережі Enterprise Europe Network (EEN). Life length – інноваційна компанія з Іспанії, пройшла акредитацію нового діагностичного тесту, який допоможе лікарям підібрати більш ефективне лікування для кожної онкологічнохворої людини.

 

12.11.2017

1

Бажаєте отримувати актуальну інформацію щодо

нових можливостей програми COSME та мережі EEN ?

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваш запит отримано!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ

З НАМИ

Україна, 01008, Київ,

 

вул. Грушевського 12/2,

 

оф. 368

cosme@me.gov.ua

044 596 68 53

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваше питання отримано!

Наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найближчий час ...

(C) 2017 MEDTU, COSME-TEAM.