Нова технологія аналізу крові робить персоніфіковане лікування раку реальністю

Оскільки очікувана тривалість життя зростає у всьому світі, персоніфікована медицина стала новою надією у боротьбі з раком. Завдяки мережі Enterprise Europe Network (EEN), Life Length – інноваційна компанія з Іспанії, пройшла акредитацію нового діагностичного тесту, який допоможе лікарям підібрати більш ефективне лікування для кожної онкологічнохворої людини.

 

TAT® (Telomere Analysis Technology) є клінічно-акредитованим аналізом крові, метою якого є підвищення ефективності лікування та діагностики онкологічних захворювань. Маючи більше інформації, лікарі зможуть краще адаптувати лікування для кожного окремого хворого, визначити індивідуальні потреби його організму, перевірити його сумісність з тими або іншими препаратами... В решті-решт, лікування онкологічних захворювань стане більш дешевим, а хворі отримають «персоніфіковану» програму лікування та реабілітації.

 

Цільова інформація

 

TAT® вимірює крихітні захисні клапани, відомі як теломери, – які знаходяться на кінчиках хромосом всередині наших клітин. Тест надає лікарям персональну інформацію про стан здоров’я клітин та дозволяє обрати найбільш оптимальне лікування для кожного пацієнта. Цей індивідуальний підхід надає можливість заощадити дорогоцінний час у критичний період життя пацієнта та уникнути фінансових витрат методу «спроб та помилок».

 

«Маркер раку є унікальним для кожної людини, а, отже, адаптоване, персоніфіковане лікування є критичним для боротьби з найдорожчим захворюванням у світі», – сказав Стівен Матлін, виконавчий директор та засновник Life Length.

 

Не дивлячись на те, що результати клінічних дослідження є перспективними, перш ніж TAT® стане доступним для всіх онкологів світу, він повинен пройти багато тестів та перевірок, які для малого інноваційного підприємства можуть стати не лише занадто дорогим «задоволенням», але і відібрати дорогоцінний час.

 

Підтримка

 

Зіштовхнувшись із серйозними фінансовими викликами, Life Length звернувся до EEN за допомогою. Члени місцевої мережі EEN, Fundación Parque Científico de Madrid (FPCM) та Fundación para el Conocimiento madri+d, надавали підтримку компанії ще з 2014 року та були повністю готові допомогти у підготовці грантової заявки на участь у програмі Горизонт 2020 «Інструменти для підтримки малих та середніх інноваційних підприємств».

 

Експерти EEN допомогли команді Life Length підготувати проекту пропозицію, завдяки чому компанія отримала грант у розмірі 3.1 мільйон євро для свого проекту ONCOCHECK. Наразі для підтримки розвитку профілактичних методів лікування раку легенів, простати, лейкемії тощо у 32 лікарня проводяться клінічні випробування, участь у яких приймає понад 4000 осіб.

 

Ефективне лікування

 

За словами Кармена Гілберта, проектного менеджера FPCM, фінансування через інструменти Горизонту 2020 –  це чудова нагода для малих та середніх підприємств вийти на нові ринки: «Основною місією EEN є допомога інноваційним підприємствам у процесі їх інтернаціоналізації. Отримавши фінансування від ЄС, Life Length саме це і зробить».

 

Зі зростанням тривалості життя, зростає і кількість випадків захворювань на рак. На жаль, щеплення від цієї хвороби ще не винайшли, тож у цих умовах, підвищення ефективності її лікування є критичним. За підтримки EEN є надія, що TAT® пройде всі необхідні випробування та стане ефективним інструментом в руках онкологів по всьому світу.

 

«Якщо незабаром наш тест може стати стандартом у галузі лікування раку в усьому світі, це стане величезним досягненням для всього людства», – сказав Матлін.

 

 

Джерело: http://bit.ly/2jo4OT3

 

12.11.2017

Бажаєте отримувати актуальну інформацію щодо нових можливостей програми cosme та мережі EEN ?

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваш запит отримано!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ

З НАМИ

Україна, 01008, Київ,

 

вул. Грушевського 12/2,

 

оф. 368

cosme@me.gov.ua

044 596 68 53

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваше питання отримано!

Наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найближчий час ...

(C) 2017 MEDTU, COSME-TEAM.