Естонське мале підприємство за допомогою мережі EEN змогло вийти на зелений ринок житла Швеції

Домогосподарства складають майже 20% викидів парникових газів в ЄС. Політичні зусилля, спрямовані на послаблення цього екологічного навантаження є – збільшення попиту на енергоефективні будівлі. Європейська мережа підприємств (Enterprise Europe Network) допомогла естонському виробнику зелених будівель скористатися цією можливістю, шляхом розповсюдження їх в Швеції, де компанія заклала основи для більш енергоефективного житла. З двома контрактами у Швеції, сукупною вартістю у 2,5 мільйони євро, Timbeco намагається ще більше розширити своє виробництво.

 

Збірні дерев'яні каркаси Timbeco виготовляються з Північної сосни, сертифіковані Лісовою наглядовою радою. Клеєна ламінована деревина робить будівництво довговічним і забезпечує високий рівень ізоляції, що знижує енергоємність. Його виробництво також набагато менш енергоємне, ніж виробництво інших будівельних матеріалів, таких як бетон.

 

"Вся промисловість рухається у бік підвищення енергоефективності", - сказав Олівер Імато, менеджер з продажу в Timbeco. "Витрати також зростають, що означає необхідність будівництва дешевших будинків, і саме тут приходить на допомогу збірне житло. Ми прагнули зайняти позицію на цьому зростаючому міжнародному ринку".

 

Timbeco будує свої лісові рами, призначені для швидкої установки в Естонії.  Timbeco усвідомлювало зростаючий попит на таке економічне житло та прагнуло знайти нові ринки у Швеції, але не знало, з чого почати. Олівер Імато звернувся до Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) - найбільшої в світі мережі підтримки для малого та середнього бізнесу з метою вийти на міжнародні ринки. Його першим кроком було взяти участь у події, що була організована двома членами Мережі, Естонською торгово-промисловою палатою та шведською організацією  Teknikdalen Foundation.

 

Перший контакт

 

Teknikdalen Foundation використовувало місцеву експертизу, щоб відповідати різним потребам учасників та організовувало зустрічі з метою комерційного партнерства між естонськими та шведськими компаніями.

 

"Цей тип дружніх стосунків працює дуже добре", - сказала Марі Еріксон, менеджер Teknikdalen Foundation. "Це займає від однієї до двох годин, а результати можуть забезпечити величезну вигоду".

 

Олівер відвідав чотири зустрічі під час його поїздки, одна з яких відбулася з представниками муніципалітету Фалунь у Швеції, який висловив великий інтерес до зелених будівель Timbeco. Після засідання муніципалітет повідомив Timbeco про тендер на будівництво будинку, в якому підприємство згодом перемогло.

 

Зелена економіка

 

Підкорюючі шведський сектор будівництва, Timbeco встановило стійкі стандарти. Лісоматеріали поглинають вуглекислий газ із атмосфери, а деревні відходи або тирса, виготовлені під час виробництва, використовуються для обігріву заводу підприємства. Підприємство також оптимізувало всі процеси, щоб зробити збірні будинки настільки енергоефективними, наскільки це можливо.

 

Ця виробнича оптимізація, якість виготовлених будинків та конкурентоспроможність витрат допомогли переконати муніципалітет Фалунь у Швеції укласти контракт з Timbeco і на цей раз побудувати дитячий сад. Обидві будівлі з того часу стали основними візитними картками для Естонського підприємства на шведському ринку.

 

"Ми шукали нові можливості для бізнесу з довготривалими партнерами та прагнули знайти їх, але ми знали, що Європейська мережа підприємств може допомогти", - сказав Олівер. "Вони організували зустрічі з кількома компаніями, але місцевий муніципалітет був найбільш придатним партнером, і для нас це дуже добре".

 

Джерело: http://bit.ly/2yVlgkT

 

12.11.2017

Бажаєте отримувати актуальну інформацію щодо нових можливостей програми cosme та мережі EEN ?

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваш запит отримано!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ

З НАМИ

Україна, 01008, Київ,

 

вул. Грушевського 12/2,

 

оф. 368

cosme@me.gov.ua

044 596 68 53

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Ваше питання отримано!

Наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найближчий час ...

(C) 2017 MEDTU, COSME-TEAM.